BABY SPA - pirmais medicīniskais BABY SPA Latvijā


KAS IR BABY SPA?


Veselam bērnam raksturīga fiziska aktivitāte no pirmās dzīves dienas. Aktivitāte ir augoša organisma dabīga bioloģiska nepieciešamība visos viņa attīstības posmos. Kustoties bērns iepazīst apkārtējo pasauli un sevi tajā.

Pirmajā dzīves gadā bērna garīga attīstība atkarīga no tā, vai viņš spēj normāli kustēties. Svarīgi ir nevis tas, kā bērns kustās, bet gan tas, cik koordinēta ir šī kustība. Optimālais laiks koordinētu, harmonisku kustību attīstībai ir starp 3. un 11. dzīves mēnesi, jo galvas smadzenes ir ļoti plastiskas un vieglāk adaptējās ārējas vides ietekmēm.

Zīdainim augot lielākam, koordinētu kustību apgūšanai ir nepieciešama vingrošana, masāža un ūdensdziedniecība.

CENTRA moto ir VESELS MAZULIS – LAIMĪGA MAMMA – LABSAJŪTA UN MIERS ĢIMENĒ.

Fizioterapijas centrs BABY SPA ir pirmais profesionālais BABY SPA Latvijā, kas apvieno kustības terapiju zīdaiņiem, masāžu unūdens terapiju, sertificēto fizioterapeitu vadībā.

Tieši pie mums Jūsu mazulis varēs saņemt profesionālu un kvalitatīvu pakalpojumu klāstu – gan vispārējo ķermeņa masāžu, gan kustību terapija pēc Bobat, Vojta metodēm, ka arī hidroterapiju – pērļu vannas un peldēšanas nodarbības. Ir iespēja vecākiem iziet Handling paņēmienu apmācību. Zīdaiņu lielās motorās attīstības un terapijas rezultātu izvērtēšanai pielietojām pasaulē labi pazīstamo un psihometriski pārbaudītu Alberta zīdaiņu motoro skalu (AZMS).

Baby Spa
Piedāvājām profesionālus pakalpojumus arī bērniem un pieaugušajiem:
  • fizioterapeita konsultācijas
  • medicīniskā masāža
  • ārstnieciskā vingrošana
  • kinezioloģiskā teipošana
  • elektroprocedūras - TENS, ultraskaņa, elektrostimulācija, darsonvāls
  • skoliozes terapīja pēc K.Šrotas metodes.
BABY SPA darbība pamatojas uz fizioterapeita un fizikālas terapijas tehnoloģijām,
ņemot vērā zīdaiņa bioloģisko un psihomotoro attīstību , ka arī psiholoģiskas un pedagoģiskas vecumposma īpatnības.


Kāpēs tieši BABY SPA?

Profesionāls medicīnas personāls Lasīt vairāk >>
Kvalitātes vadības sistēma
 
Lasīt vairāk>>BABY SPA centrs ir domāts vecākiem, kuri rūpējas par to, pie kāda speciālista viņi ved savu bērnu. Inga Kerubiņa

  • Tieši pie mums Jūs un Jūsu mazulis saņems profesionālus, kvalitatīvus pakalpojumus, ka arī padomus zīdaiņa psihomotoras attīstības korekcijā un veicināšanā.
  • Svarīgi ir nevis tas, lai bērns ir izmasēts, izvingrināts vai izpeldināts, bet gan tas, cik pareizi ir izpildītas šīs tehnikas, jo galvas smadzenes zīdaiņu vecumā ir ļoti plastiskās un vieglāk adaptējas ārējās vides ietekmēm.
  • Jūs varat būt droši, ka ar Jūsu MAZULI strādās ārstniecības persona ar augstāko profesionālo izglītību ar ilggadējo pieredzi medicīnās jomā:

Latvijas ārstniecības profesionālās organizācijas savienības Fizioterapeta sertifikātu,
Latvijas ārstniecības profesionālās organizācijas savienības Masiera diplomu,
Latvijas ārstniecības profesionālās organizācijas savienības Bērnu masiera diplomu,
Latvijas ārstniecības profesionālās organizācijas savienības Bērnu ūdensdziedniecības sertifikātus,
Medicīnas māsas diplomu.

  • Apmeklējot BABY SPA centru Jūs varēsiet pārliecināties, ka starp Jūsu bērnu un speciālistu izveidosies labs kontakts un sadarbība, jo palīdzēt Jūsu mazulim izaugt fiziski un garīgi veselam tas nav darbs, bet tā ir mūsu sirdslieta.